Європейське космічне агентство зацікавилося скриптом семикласника із Києва

Читати новину: Російською

Скрипт, який удосконалив учень 7-го класу із Києва Артемом Шелестовим для Європейського космічного агентства, допоможе із супутників точніше відрізнити здорову рослинність від хворої, повідомляє Абзац.

Розробкою зможуть користуватись науковці з усього світу, зазначила пресслужба Малої академії наук України.

“За свою роботу Артем Шелестов посів перше місце серед 341 учасника на Всеукраїнському конкурсі “Еко-погляд” Малої академії наук України, що проводився у дистанційному форматі. Школяр дослідив кореляцію між зеленими насадженнями і якістю атмосферного повітря міста Києва”, – говориться в повідомленні.

“Сьогодні зміни клімату, екологічні проблеми – це питання №1 у світі”, – прокоментував президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

Довідка. Всеукраїнський конкурс “Еко-погляд” започатковано у 2019 році. Його мета – популяризація знань з екології, географії, дистанційного зондування Землі та суміжних галузей науки та залучення дітей та молоді до науково-дослідної діяльності.

У рамках конкурсу учасники пройшли онлайн-курс на платформі Canvas. Під час навчання учні аналізували супутникові знімки сервісу EO Browser та отримали базові знання з екології.

Раніше повідомлялося, що телескоп “Хаббл” “вполював” галактику із молодими зірками.