Зеленський дав поліції Львівської області два тижні на результати у боротьбі зі злочинністю

Президент зажадав від глав правоохоронних органів регіону звернути увагу на об’єкти “Нафтогазу”, вирубку лісів і контрабанду

Зеленський на нараді з керівниками правоохоронних органів Львівської області
Прес-служба президента України

Президент України Володимир Зеленський дав поліції Львівської області два тижні на досягнення результатів у боротьбі зі злочинністю. Про це йшлося під час наради президента з керівниками правоохоронних органів Львівської області, коли він здійснював робочу поїздку в регіон, повідомляє прес-служба глави держави.

Я підтримую двотижневий термін – показати результат і дійсно показати суспільству у Львівській області, що правоохоронна система може бути в країні такою, щоб народ пишався”, – сказав президент.

Він наголосив, що не бажає часто міняти керівників правоохоронних органів, але при необхідності доведеться робити це для боротьби з корупцією і досягнення результатів.

Глава держави зазначив, що на території Львівської області розташована значна кількість об’єктів інфраструктури стратегічного та бюджетоутворюючого підприємства НАК “Нафтогаз”, які піддаються постійним протиправним діям. Держава несе багатомільйонні збиткиі. Незважаючи на десятки кримінальних проваджень, результати невтішні, пнаголосив Зеленський.

Крім того, він нагадав про необхідність викриття та покарання за діяльність конвертаційних центрів.

Також президент звернув увагу на незаконну вирубку лісів, яку вдалося подолати лише частково і яка сьогодні все ще триває у Львівській області.

Окремо Зеленський наголосив на необхідності особливого контролю на митниці, а саме – виявлення та протидії контрабанді, ухиленню від оподаткування.

Нагадаємо, 4 вересня у Львівській області Служба безпеки України викрила і блокувала діяльність групи посадових осіб митниці, які організували корупційну схему ввезення “євроблях”.

 

Джерело