Зеленський підпише указ про вакцинацію населення, – Данілов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що найближчим часом президент Володимир Зеленський підпише указ про вакцинацію населення України.

Джерело: Данілов в ефірі телеканалу “Україна” у п’ятницю, повідомляє Інтерфакс-Україна

Пряма мова: “Відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони (2 квітня, – прим. Абзацу), і одним з ключових питань на розгляді, а я б хотів на це звернути увагу – розглядалося питання про вакцинацію. У нас дуже складна ситуація з поширенням коронавірусної інфекції.

Найближчим часом буде указ президента, який відобразить рішення РНБО, що стосується вакцинації нашого населення”.

Що передувало: За даними УП, на засіданні РНБО 2 квітня серед іншого обговорювалося питання незадовільної ситуації, пов’язаної з ходом вакцинації українців від коронавірусу.

Було вирішено присвятити питанню ситуації у сфері охорони здоров’я, в тому числі й питанню вакцинації, окреме засідання РНБО. Дата такої зустрічі ще не визначена.

Як писав Абзац, станом на 3 квітня загальна кількість випадків інфікування коронавірусом в Україні досягла 1 731 971, добовий приріст склав 20 341, що на 448 випадків більше, ніж напередодні вранці. Така кількість нових випадків зараження стала рекордною за весь час пандемії на всій території України. Жертвами інфекції за добу стали 396 осіб.