Зеленський похизувався початком великого розпродажу держмайна

Читати новину: Російською

Аукціон з продажу держпакету акцій ПАТ “Готель “Дніпро”» завершено. про це сьогодні, 15 липня, повідомив президент Володимир Зеленський, інформує Абзац.

“Велика приватизація стартувала!” – написав Зеленський у себе в Telegram, зазначивши, що ціна готелю “сягнула 1 млрд 111 млн гривень”. Це, підкреслив президент, майже в 14 разів більше від тієї ціни, що була на початку.

“Вітаю всіх учасників цієї знакової події – голову Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка, його заступників, працівників Офісу президента та Державного управління справами, представників уряду та Верховної Ради, а також радників, які допомагали в підготовці приватизації. І, звісно, дякую представникам бізнесу.

Переможцю торгів (ТОВ “Смартленд”, – прим. Абзац) бажаю, щоб ця чудова будівля в центрі Києва виправдала його інвестиції, принесла прибуток і стала справжньою окрасою нашої столиці та бажаною локацією для її гостей”, – йдеться у заяві Зеленського.

Готель “Дніпро” на Європейській площі в Києві

Він підкреслив, що кошти, які отримані завдяки приватизації, “будуть спрямовані до державного бюджету”.

“Уже було проведено майже 8 тис. аукціонів та продано майна, що належало державі, органам місцевої влади та Фонду гарантування вкладів, на загальну суму близько 2,7 млрд грн… Очікую, що найближчим часом так само успішно будуть приватизовані інші об’єкти, що належали ДУС”, – повідомив президент.

Він також висловив сподівання щодо початку найближчим часом приватизації великих промислових підприємств.

Як писав Абзац, на початку липня Володимир Зеленський зізнався у порушенні анитикорупційного законодавства України.