Зеленський прибув на кордон зі Словаччиною: Прикордонники доповіли про причину скупчення фур

Пропускна спроможність пункту “Ужгород-Вишнє” впала до п’яти вантажівок на годину, 120 – на добу; Зеленський зажадав вирішити дану проблему

Зеленський на КПП “Ужгород-Вишнє Нємецке”
Прес-служба президента України

Президент Володимир Зеленський прибув до пункту пропуску “Ужгород-Вишнє Немецьке” на кордоні України зі Словаччиною, де зібралися численні черги з фур. Глава держави якраз повертався в Україну зі Словаччини, де перебував з офіційним візитом, повідомляє його прес-служба.

Президент висловив обурення транспортною ситуацією на кордоні.

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко доповів Зеленському, що черги виникли через те, що на пункті пропуску з боку Словаччини зламався сканер, і тепер пропускна спроможність пункту впала до п’яти вантажівок на годину, це на добу – 120 транспортних засобів.

Президент України назвав таку ситуацію неприпустимою, адже водії змушені простоювати на кордоні кілька діб.

Дейнеко зазначив, що Держприкордонслужба вже залучила МЗС до вирішення питання скупчення автотранспорту на кордоні.

Глава МЗС Дмитро Кулеба обговорив проблему пропуску транспорту з міністром закордонних справ Словаччини.

Зеленський поставив завдання уряду і профільним відомствам вирішити питання автомобільних черг на всіх українських пунктах пропуску, де вони спостерігаються.

Як повідомлялося 24 вересня, українські прикордонники попередили про черги на кордоні з Угорщиною та Словаччиною. Черги утворилися з автомобілів, що прямують на виїзд з України.

Черги фіксують у пунктах пропуску “Лужанка”,”Тиса” та “Ужгород”.

Джерело