Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо комісії з розвитку високих технологій

Рішення введено в дію указом Президента № 589/2020 від 28 грудня

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 589/2020, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 грудня 2020 року “Щодо вдосконалення державної політики інноваційного розвитку України”. Про це повідомляє пресслужба президента.

“Відповідно до рішення РНБО, введеного в дію указом Глави держави, з метою вдосконалення взаємовідносин у сфері високих технологій, зокрема в підготовці кадрів, проведенні наукових досліджень та у виробництві й реалізації високотехнологічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, а також прискорення переходу України на інноваційну модель розвитку вирішено утворити Міжвідомчу комісію з координації діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони стосовно комплексного розвитку високих технологій”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що секретар РНБО повинен у місячний строк подати на затвердження президентові України проєкт положення про міжвідомчу комісію.

Нагадаємо, раніше Зеленський створив координаційну раду, метою якої є напрацювання законодавчих змін щодо комплексного розв’язання проблем мікробізнесу.

Як писав Абзац, 25 грудня Володимир Зеленський підписав закон, яким відновлюється повноцінна діяльність НАЗК.