Зеленський заговорив про “правильний” вихід з карантину

Читати новину: Російською

Президент Володимир Зеленський на нараді з членами уряду заявив про необхідність розробити план “правильного” завершення карантину в Україні, повідомляє Абзац.

“Ми ще не здолали коронавірус повністю, але вже маємо думати наперед, як правильно виходити з карантину. Знаю, що цього хочуть усі, і держава має забезпечити надійний план повернення до звичайного життя, але з новими правилами безпеки”, – сказав голова держави.

Як повідомила пресслужба президента, про це йшлося сьогодні на традиційній нараді Зеленського з представниками Кабінету міністрів та головних державних відомств, відповідальних за заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, своєю чергою, повідомив, що уряд уже працює над механізмами щодо послаблення карантинних обмежень.

Зазначимо, що 24 квітня Кабінет міністрів розробив чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів. Але для його реалізації в Україні має бути “сприятлива епідемічна ситуація”.

Нагадаємо, станом на 9:00 30 квітня в Україні зафіксовано 10406 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 261 летальний, 1238 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 540 нових випадків.