Зеленський зустрівся зі спікером Палати Громад парламенту Великої Британії і лордом-мером лондонського Сіті

Зеленський подякував британським парламентарям за підтримку України в боротьбі з російською агресією, а лорда-мера лондонського Сіті і британських банкірів запросив відвідати Київ

Зеленський відвідує Лондонську фондову біржу
Прес-служба президента України

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі спікером Палати громад парламенту Великої Британії сером Ліндсі Гойлом, а також з лордом-мером лондонського Сіті Вільямом Расселом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У зустрічі зі спікером Палати громад сером Ліндсі Гойлом також брали участь глави українсько-британських міжпарламентських груп дружби.

Зеленський подякував британським парламентарям за підтримку України у боротьбі з російською агресією та відзначив високий рівень міжпарламентського діалогу між Україною та Великою Британією.

Крім того, за інформацією прес-служби президента України, під час офіційного візиту до Великої Британії Зеленський відвідав Лондонську фондову біржу – найстарішу фондову біржу в світі – і провів зустріч з її керівництвом і лордом-мером лондонського Сіті Вільямом Расселом.

Глава український держави закликав британські фінансові кола активно використовувати нові можливості для інвестування в Україні, зокрема в рамках розвитку ринків капіталу, приватизації державних об’єктів, побудови фінансової інфраструктури.

Під час зустрічі були обговорені перспективи залучення британських інвесторів до реалізації проекту Київ-Сіті.

“Ми хотіли б побудувати Київ-Сіті – живий фінансовий центр, фінансове серце, а також район, в якому хочеться працювати і жити. Досвід, експертиза і допомога лондонського Сіті як провідного світового фінансового центру були б для нас надзвичайно корисними”, – наголосив Зеленський.

Глава держави запросив лорда-мера лондонського Сіті та делегацію британських бізнесменів, банкірів, юристів, представників інноваційних компаній та Лондонської фондової біржі відвідати Київ.

Як відомо, вчора президент України Володимир Зеленський і перша леді, Олена Зеленська почали офіційний візит до Великої Британії. 7 жовтня, герцог Кембриджський принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон провели зустріч з президентом України Володимиром Зеленським і його дружиною Оленою в Тронному залі Букінгемського палацу.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підписали угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії. 

Джерело