Жертвами коронавірусу в Україні стали понад 700 осіб

Читати новину: Російською

За останню добу в Україні зафіксовано 468 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19, загальна кількість інфікованих збільшилася до 23 672, повідомляє Абзац.

Станом на ранок 31 травня в Україні підтверджено 708 смертельних випадків через коронавірус, 12 осіб померли за минулу добу. За час пандемії 9538 пацієнтів одужало, 227 за останні 24 години, інформує Центр громадського здоров’я МОЗ України.

З початку поточного року до ЦГЗ надійшло 58 843 повідомлення про підозру на коронавірус, 908 з них за минулу добу.

Статистика зараження COVID-19 по областях України:

Найбільший приріс інфікованих зафіксовано в Києві (81), Чернівецькій області (43) і Харківській області (41). Чернівецька область та Київ залишаються лідерами за кількістю випадків зараження. Третє місце посідає Рівненська область, де стрімке зростання рівня захворюваності на коронавірус спостерігається кілька днів поспіль. Високі показники також у Львівській, Київській та Івано-Франківській областях, найменші – на Луганщині й Донеччині (без урахування тимчасово окупованих територій).

Коронавірус в лавах української армії

Командування Медичних сил ЗС України сьогодні повідомило про четверту смерть від коронавірусу. Чоловік, який працював у складі ЗСУ, хворів з 22 травня і помер у Чернівецькій області.

Станом на 31 травня в ЗСУ хворіє 118 осіб, за минулу добу було виявлено 12 нових випадків. Наразі на ізоляції та самоізоляція перебуває 453 особи.

Як інформував Абзац, станом на ранок 30 травня в Україні було зафіксовано 23204 випадки коронавірусної інфекції, 696 з них виявилися летальними.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні відбудеться черговий етап послаблення карантину. Втім, кожна з областей буде приймати рішення про скасування тих чи інших обмежень самостійно.

Читайте також: Укрзалізниця відновила продаж квитків на основні напрямки: усі подробиці