Зірка «Тора» заявила, що майбутні фільми Marvel будуть наповнені ексклюзивністю та різноманітністю

Боси Marvel Studios деякий час тому обіцяли, що розмаїття та інклюзивність в майбутньому стануть важливою частиною всіх фільмів компанії. Тепер зірка стрічки «Тор: Рагнарок» Тесса Томпсон (Tessa Thompson) повідомила, що це відбудеться вже в четвертій фазі кіновсесвіту Marvel.
Про це Томпсон розповіла в рамках інтерв’ю акторів для Variety. Там Валькірія зазначила, що для глави Marvel Studios Кевін Файгі (Kevin Feige) це є однією з найбільш важливих цілей», поки компанія планує фільмування всіх фільмів нової фази.

Вся справа в тому, що ці фільми настільки популярні у світі. І якщо ти уявляєш в них людей різного кольору шкіри, людей з обмеженими можливостями, людей зі спільноти LGBTQIA, то це дійсно важливий крок.

— Тесса Томпсон
Актриса продовжила: “Це важливо для всіх, але особливо для молодих людей, щоб ми могли показати героїв, схожих на них самих. Тому я дуже рада, що ми можемо далі розсувати рамки, а я гратиму Валькірію. Адже в коміксах так багато крутих квір-персонажів, і вони повинні з’явитися на екрані.

Нещодавно зірка майбутнього серіалу «Сокіл і Зимовий Солдат» Ентоні Макі (Anthony Mackie) розкритикував студію за те, що вона використовує у виробництві картин в основному білих фахівців.

Мене дуже хвилює, що в тих семи фільмах Marvel, де я зіграв, кожен продюсер, режисер, каскадер, художник, помічник — всі були білими. Але коли ви знімали «Чорну пантеру», то у вас був чорний режисер, чорний продюсер, чорний художник по костюмах і чорний постановник трюків. Це ж ще більший расизм. Тобто ви наймаєте чорних людей на кіно про чорних. Ви хочете сказати, що вони не так гарні для фільмів, де у вас в основному білі актори?

— Ентоні Макі

Прем’єра «Тор: Любов і грім», де Тесса Томпсон повернеться до ролі Валькірії, призначена на 11 лютого 2022 року. Серіал «Сокіл і Зимовий солдат» повинен вийти в серпні цього року на Disney+.