ЗМІ повідомили про зараження Саакашвілі коронавірусом

Читати новину: Російською

Голова Виконавчого комітету реформ України, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заразився коронавірусом. Про це повідомили деякі ЗМІ та анонімні Telegram-канали, передає Абзац.

Так, портал “Хвиля”, на який посилаються інші ЗМІ, опублікував відповідну новину про Саакашвілі сьогодні, зазначивши, що наразі ані підтвердження, ані спростування інформації про зараження скандального політика немає. Більш того, у своїй новині портал посилається на анонімний Telegram-канал “Тёмный рыцарь”.

Дійсно, у 18.28 на цьому каналі з’явися пост такого змісту: “Саакашвили заболел коронавирусом”.

Ані подробиць, ані джерела інформації “лицар” не вказав. Відзначимо, що цей анонімний канал пов’язують із народними депутатами президентської партії “Слуга народу” Олександром Дубінським та Максимом Бужанським. Станом на 20.50 одіозні парламентарії жодним чином не відреагували на повідомлення про Саакашвілі.

Згодом ситуацію прокоментував колишній нардеп Сергій Лещенко, якого вважають соратником Саакашвілі. “В анонімних телеграм-каналах розганяють фейк про те, що Михайло Саакашвілі захворів коронавірусом. Наше джерело в оточенні політика цю інформацію рішуче спростовує. Не вірте анонімним вкидання!” – написав він у своєму Telegram-каналі.

Станом на 20.55 реакції або коментарів самого Саакашвілі стосовно повідомлень про його можливе зараження не надходило. Втім, як відомо, немає диму без вогню. Раніше сам політик заявляв, що покупав тест на коронавірус, однак зауважив, що зробив це “для літніх родичів”.

Раніше Абзац писав про те, як дипломати України та Грузії посварилися через нове призначення Михайла Саакашвілі.