ЗМІ: Труханов перешкоджав професійній діяльності журналістів Odesa Live


Геннадій Труханов
Liga.net

Мер Одеси Геннадій Труханов перешкоджав професійній діяльності Odesa Live. Про це йшлося у прямому ефірі телеканалу Odesa Live.

За кадром під час розмови з журналістом Odesa Live Геннадій Труханов вилаявся нецензурною лайкою.

“У ніч підйому Delfi ми вирішили поспілкуватися з мером – і ось яку хамську відповідь ми отримали:

“У вас немає міста. Є завдання. У вас одне завдання –  вилизувати в***, б****, своїм роботодавцям”, – сказав Геннадій Леонідович”, – пише ЗМІ.

На запитання журналіста: “Чому так грубо?” – Труханов відповів: “Тому що …”.

“Ми б залишили це без уваги, однак така поведінка мера міста-мільйонника та його ставлення до журналістів першого, незалежного від різних одеських кланів, телеканалу – це зневажливий плювок у бік усіх наших колег. Такі слова аж ніяк не прикрашають людину, яка очолює туристичне місто нашої країни”, – зазначають журналісти.

Вони вимагають публічних вибачень від Геннадія Труханова.

“Якщо цього не станеться – ми обов’язково подамо позов до суду, щоб захистити честь і гідність українських журналістів”, – кажуть представники ЗМІ.

Вже у студії ведучий Odesa Live Олег Байдалюк повідомив:

“Ми вже звернулися до Комітету Верховної Ради з питань свободи слова, до незалежних медійних профспілок, а також до Національної спілки журналістів України і до Президента України Володимира Зеленського з приводу порушення мером Одеси Геннадієм Трухановим ст. 5 ЗУ “Про державну службу”, в якій сказано, що держслужбовець зобов’язаний шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування “, – заявив Олег Байдалюк.

Також журналісти оприлюднили уривок, в якому саме мер вилаяв канал Odesa Live.


Джерело