Зображення Будинку Гуччі: Леді Гага доводить, що погляд може вбити

Як ніби ми мали будь-які сумніви, що Леді Гага буде вбивати модну гру як роялті від кутюр у Будинку Гуччі, тепер у нас є фотографії, щоб це довести. Нові кадри з майбутньої біографічної картини показують Гагу у всій її модній славі як Патріції Реджані, колишньої дружини фешн-магната Мауріціо Гуччі, якого судили та засуджували за організацію його вбивства. Хто сказав, що злочин не може виглядати добре?

Нові кадри демонструють Гагу в ролі, яка неодмінно зіграє в її боротьбі за ‘Оскар’, обслуговуючи різні образи, включаючи клубне вбрання, що нагадує Шер у її студії 54 днів слави, а також затишний на вид гірськолижний костюм, який можна побачити в трейлер фільму – і її екстравагантна весільна сукня з мереживною фатою. Кадри навіть показують, як виглядає Гага як Реджані після смерті чоловіка, що виходить з гладкої чорної машини у шубі, оточеної кричущими папараці.

Кожен погляд настільки екстравагантний, як можна було б очікувати від біографічного фільму про сім’ю Гуччі, будинок моди, який домінував у галузі протягом ста років. (Вихід House of Gucci у листопаді – не випадковість, що відповідає офіційному сотому ювілею бренду.) І зі своєю зірковою силою, яка все ще випромінюється від фільму A Star Is Born 2018 року, Гага має більш ніж достатньо харизми, щоб зіграти підступну дружину Реджані, яка заявляє у трейлері, що вона не ‘особливо етична особа, але [вона] справедлива’.

І, звичайно, до Гаги приєднується безліч інших акторів, які відзначаються нагородами, щоб завершити сім’ю Гуччі, включаючи Адама Драйвера в ролі Мауріціо Гуччі разом з Джаредом Лето, Джеремі Айронсом, Аль Пачіно та Сальмою Хаєк. Зі сценарієм Беккі Джонстон і Роберто Бентівенні, режисером якого є номінант на премію ‘Оскар’ Рідлі Скотт, напевно Будинок Гуччі доведе, що зовнішній вигляд справді може вбити.

Прем’єра ‘Будинку Гуччі’ в кінотеатрах всюди відбудеться 24 листопада. Перегляньте нові образи з ‘Будинку Гуччі’ нижче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *