Зразково підлизнула! Користувачі соцмереж «розтоптали» Поклонську за привітання Кадирова

Читати новину: Російською

Депутат Держдуми РФ Наталя Поклонська, підозрювана в Україні у справі про держзраду через пособництво в анексії АР Крим, нарвалася на жорстку критику в соцмережі Facebook. Приводом для обурення користувачів стало її привітання глави Чечні Рамзана Кадирова, передає Абзац.

Поклонська, також відома як «Няш-мяш», 5 жовтня опублікувала у себе на сторінці «зворушливе» привітання з нагоди дня народження одіозного Кадирова, якому виповнилося 44 роки.

«Від щирого серця вітаю з днем ​​народження Рамзана Ахматовича Кадирова! Людина слова і справи, яка завжди готова допомогти і підтримати, не підлаштовуючись під політичну кон’юнктуру. Мати власну точку зору, залишаючись вірним заповітам предків і традицій, – велика рідкість і якість сміливих людей», – написала вона.

Допис зібрав понад 640 лайків і близько десяти оцінок “обурливо”. Водночас переважна більшість з 88 коментарів вийшли негативними. Поклонській нагадали про порушення прав людини в Чечні, про вбивства за кордоном критиків Кадирова і про те, що сам іменник під час Першої чеченської кампанії воював проти федеральних військ.

“Не підлаштовуючись під політичну кон’юнктуру?» А хто з Басаєвим поруч стоїть? Хто спілкувався з ним і воював проти федеральних військ РФ? ” – поцікавився Сергій Батура.

“Він повинен залишатися вірним законам РФ, а то всі ці традиції виливаються в те, що люди зникають, а потім ми бачимо відео, як їх саджають на пляшку”, – обурився Сергій Малюшевський.

“А нічого що в вашому улюбленому Криму чеченці майже щотижня людей вбивають, причому безкарно?” – зазначив Михайло Масокін.

Дісталося й самій Поклонській. Коментатори не дуже підбирали слів:

«Ось соснул, так соснул!», «Ганьба Поклонский!», «Яка жалюгідна! Але ж могла б і промовчати», «Зразковий підлиз – в стилі «російських скрепів», «Але спочатку не завадило б як слід вибачитися», «Безвольна людина може написати такий пост або з психічним відхиленням», «Ой, ви так далеко залізли язиком в цей самий, що вам буде дуже важко говорити», пишуть численні коментатори.

Втім, знайшлися й ті, які підтримали «колишнього прокурора» Криму. Але їх виявилося не так багато.

Примітно, що реакції самого Рамзана Ахматовича на такий відвертий пост Поклонської так і не надійшло. До речі, користувачі соцмережі Instagram також розкритикували її привітання, зазначивши, що це “справжній зашквар”.

Православ’я головного мозку

Ймовірно, симпатія «Няш-мяші» до глави Чечні обумовлена ​​тим, що він публічно підтримав її в жовтні 2017 року. Тоді, нагадаємо, «православна Поклонська» влаштувала істерику через фільм Олексія Учителя «Матильда». Депутатка заявила, що картина ображає «почуття вірянин» і нібито неправильно інтерпретує деякі епізоди з життя останнього імператора Російської імперії Миколи ІІ.

Кадиров висловився на захист Поклонської, заявивши, що «її труять за непохитну волю, силу духу і за чітку позицію».

Фільм «Матильда», в якому йдеться про позашлюбні любовні зв’язки російського государя, все ж вийшов у прокат, але не мав особливого успіху. Глядачі, які дивилися картину, не побачили в ній нічого скандального. В цілому, весь рух проти фільму, організований “няшею”, більше нагадував піар-хід.