З’явилася перша «жива» фотографія ігрового смартфона ASUS ROG Phone III

У китайській соціальній мережі Weibo з’явилося зображення рекламного постера нового і поки ще неанонсованого ігрового смартфона ASUS ROG Phone III, а також перша «жива» фотографія пристрою.

На фото потрапила тильна сторона апарату. Глянувши на неї, можна відразу відзначити RGB-підсвічування, явно натякає на ігровий характер майбутньої новинки. Також можна помітити, що ASUS ROG Phone III має потрійний модуль основної камери.

Якщо придивитися, то можна розгледіти, що камера використовує технологію Quad Bayer — метод розміщення світлофільтрів Байєра для покриття не окремих пікселів, а комірок з чотирьох світлочутливих елементів. При цьому також вказується дозвіл основного датчика, що становить 64 Мп. Поряд з потрійним модулем камери розташовані два модулі світлодіодного спалаху. У нижній частині задньої скляного боку новинки є напис Tencent Games, яка вказує на те, що даний екземпляр пристрою розроблений для конкретної компанії.

Опублікований рекламний постер ASUS ROG Phone III також розкриває деякі деталі про його технічні особливості. Наприклад, на зображенні видно, що новинка має 3,5-мм аудіороз’єм, а також порт USB Type-C. На думку ресурсу MySmartPrice, на лівій стороні пристрою знаходиться бічний роз’єм для підключення аксесуарів, який закривається гумовою заглушкою. Аналогічне рішення ми могли бачити у попередньої моделі ігрового смартфона ASUS.

На постері видно, що новинка має традиційний плоский екран без закруглених граней, а також має фронтальні стереодинаміки, розташувалися під помаранчевими ґратами. Кнопка регулювання гучності знаходиться на правій стороні смартфона.Раніше повідомлялося, що пристрій побудовано на базі флагманської мобільної платформи Snapdragon 865 і зможе запропонувати підтримку 5G, а також отримає підтримку швидкої провідної зарядки потужністю 30 Вт і батарею на 5800 мА·год

Сьогодні в Мережу також потрапила інформація про інший майбутній смартфон від компанії ASUS. В базі даних Geekbench з’явилося пристрій з кодовою назвою «asus ZF». Як вказує джерело, мова йде про смартфон ASUS Zenfone 7, анонс якого очікується в наступному місяці.

Гаджет працює на базі восьми ядерного процесора Qualcomm з базовою тактовою частотою 1,8 ГГц. Маркування материнської плати «Kona» вказує на те, що даним процесором є чіп Snapdragon 865. Крім того, апарат має 16 Гбайт оперативної пам’яті та знаходиться під управлінням ОС Android 10. В синтетичному тесті пристрій набрало 973 бали в одно поточному і 3346 очок в багатопотокових випробуваннях.